Блог

Ви замислювалися, скільки часу ми проводимо на роботі в спецодязі? Світ змінюється, а добре ви 
 
 
752
 
 

Медичний одяг повинна завжди виглядати охайно. І в цей показник входить не тільки її чистота, але і гладкість тканини, приємний запах, відсутність слідів поношенности. Звичайно, будь-який одяг вимагає уваги до свого відходу. Але, медична уніформа, завдяки особливості тканин, потребує делікатного чищення і догляду.

 
 
 
608
 
 

Кулінарія - одне з найдавніших занять людини. Просто вгамувати голод стало недостатньо, адже цей процес приносить чимало задоволення, тому з часом стала з'являтися професія кухаря. Однак сучасна уніформа для них була розроблена порівняно недавно, якихось 200 років тому. Спробуємо простежити всю історію кухарський одягу для розуміння світу кулінарії більш поглиблено.

 
 
 
3162
 
 
Именная вышивка за отзыв

Вы уже сделали у нас заказ?
Хотите получить в подарок именную вышивку?

Оставьте свои впечатления о Profforma , о нашем товаре и получите в подарок именную вышивку на кителе или фартуке, приобретенном у нас.

 
 
 
1321
 
 

Право працівника на комфортні і безпечні умови праці закріплено законом і обов'язок по забезпеченню працівника спецодягом лежить на роботодавця. Про те, як правильно створити співробітникам комфортні умови праці в зимовий період, розповімо далі.

 
 
 
900
 
 

Цілісне сприйняття закладу залежить від грамотного поєднання обстановки і елементів оформлення. Якщо предмети інтер'єру, одяг офіціантів, столовий і декоративний текстиль виглядають розрізнено, не в єдиному стилі, то позитивного образ закладу у відвідувача не виникне. Навіть відомі змішані стилі ф'южн і еклетіка мають закономірність в поєднанні об'єктів.

 
 
 
732
 
 

Власники ресторанів, створюючи відповідну атмосферу для клієнтів, намагаються вибрати також належні текстильні вироби для своїх закладів. Знаменна роль в комплектації відводиться столовому відводиться столовому текстилю.

 
 
 
912
 
 

Виробники сучасного одягу, призначеної для виконують свої посадові обов'язки медиків, випускають два основних типи виробів. На ринку представлений медичні халати, які медичні костюми. Який з видів медичного одягу найкращий?

 
 
 
833
 
 

На більшість підприємств, що здійснюють діяльність у сфері обслуговування, велика увага приділяється індивідуальності власного стилю. Така тенденція підтримується як по відношенню до дизайну інтер'єру та специфічності надаваних послуг, так і до уніформи персоналу.

 
 
 
1012
 
 
 
 
 
842
 
 

Форма для поварів виконує дві важливі функції. Захищає покрив від механічних та термічних пошкоджень, а також запобігає забрудненню продуктів харчування в процесі виконання робіт. Современная поварская одежда виконується їх якісними матеріалами, при цьому новий підхід до створення уніформы робить атрибут не просто корисним, але і стильним.

 
 
 
736
 
 

Кожна успішна компанія, яка дбає про свій імідж, забезпечує працівників корпоративної уніформою, в тому числі спецодягом. Головним призначенням спеціального одягу є захист працівника від впливів шкідливих речовин навколишнього середовища.

 
 
 
933
 
 

Розробка яскравого і незабутнього фірмового стилю - це перша сходинка на шляху до успіху і розвитку бізнесу, подолавши яку підприємець зможе закріпити за собою певну нішу.

 
 
 
1255
 
 

Мета будь-якого ресторану, щоб клієнт прийшов знову, привів із собою друзів і дав рекомендації знайомим. Дрібниць в цьому бізнесі немає. І зовнішній вигляд співробітників є однією з важливих складових успіху, як частина іміджу закладу.

 
 
 
1132
 
 

Спецодяг є ж необхідним елементом одягу для більшості організацій і підприємств, деякі з них зробили її навіть своєї відмінною рисою і елементом за яким співробітників всього дізнаються в натовпі.

 
 
 
1240
 
 


 

 
 
 
1408
 
 
 
 
 
1362
 
 
 
 
 
1868
 
 
 
 
 
2672
 
 
 
 
 
1025
 
 

Догори