Для медичних працівників
Сортування
Відображати:

Магазин медичного одягу Profforma

Сучасна медичний одяг поступово перестає бути уніформою. Зараз це саме спецодяг, який дає можливість людині самовиразитися (в рамках встановленого в медичній установі дрес-коду). Ринок такого виду спеціалізованого одягу в останні роки дуже розширився. Купити медичний одяг в Одесі ви можете & nbsp; в магазині Profforma. Додатковою підмогою тут стає Інтернет. Досить, наприклад, написати в пошуку: магазин медичного одягу Одеса Profforma або куплити медичний одяг Одеса і перед вами відкривається цілий перелік хітів продажів у вигляді: халатів, жилетів, медичних курток.

Якісний медичний одяг в інтернет-магазині

Будь-якого медичного працівника не можна уявити без білого халата. Спецодяг подібного характеру є не тільки відмінною ознакою медперсоналу. Такий медичний одяг не дозволяє проникати мікробіологічними та іншим забрудненням, які виділяє медпрацівник. Представлена ​​сучасна лінійка медичного одягу повністю змінює уявлення про неї, як про уніформу. Сучасний дизайн дозволить підкреслити індивідуальність кожного медпрацівника. Якщо ви задумаєтеся, де ж я купити медичний одяг, то це однозначно магазин & quot; Profforma & quot;.

Основні характеристики медичного одягу

Якість пошиття медичного одягу сприяє створенню сприятливої ​​робочої атмосфери для працівника та допомагає йому повністю зануриться в роботу, не звертаючи уваги на незручності з боку уніформи. Магазин медичного одягу Profforma пропонує купити якісну спецформа для медпрацівників з бавовни, яка задовольняє всім санітарним вимогам, володіє гігроскопічністю, повітропроникністю, антистатичністю, теплопровідністю, а також високу зносостійкість.

Колір медичного одягу

В питанні колірного виконання строгих регламентацій немає. Варто лише спиратися на функціональне призначення приміщення. Наприклад, в педіатричних відділеннях найбільш доречні блідо-блакитний та блідо-рожевий тони, синьо-зелений - для операційних відділень. Сучасний медичний одяг поступово перестає бути уніформою. Зараз це саме медичний одяг, який дає можливість людині самовиразитися (в рамках встановленого в медичній установі дрес-коду).

Спецодяг може відрізнятися, не тільки кольором, але й назначенням, кожна посада має свої особистості. Часто за кольором уніформи можна зрозуміти напрямок діяльності, наприклад терапевт або хірург, а так само ієрархію - лікар або санітар.

Тобто виділяють спеціальну форму для:

  • лікарів;
  • медичних сестер;
  • хірургічних втручань;
  • швидкої допомоги;
  • екстремальної медицини.

Важливо, що б кожен з видів одягу для медпрацівників обов'язково відповідав основним вимогам: стерильності, ергономічності та має високу якість.

Медичну одяг ви зможете підібрати інтернет магазині Profforma, що б вона чітко відповідала всім функціональним вимогам. Також в магазині представлений великий асортимент уніформи для обслуговуючого персоналу (форма для покоївок, уніформа для рестранов та готелів, форма для охраники і багато іншого)

Догори