Пн.-пт.: 9:00-18:00

 +38 (063) 735-84-83 (viber)

Ukrainian Русский
Кітелі
Сортування
Відображати:

Кітель - ідеальний спецодяг для кухаря від Profforma

В сучасний комплект спецодягу для кухаря входить кітель, який багато в чому схожий на піджак або двобортну куртку. Але, виглядає більш витончено й строго. Даний елемент спецодягу шиють з подвійною бавовняної тканини, що збільшує його захисні властивості. Таким чином, тіло надійно захищене від спека або бруду. У комплекті з кітель носять штани і головний убір.

Більшість кухарів вважають за краще купити кітель, замість стандартного фартуха. Адже, такий спецодяг додає солідності, а значить завжди можна ефектно з'явитися перед гостями. Трохи раніше можна було вибрати тільки чоловічий кухарський кітель. Оскільки приготуванням їжі на професійному рівні частіше займалися саме представники сильної половини людства. Тому у жінок не було іншого вибору, ніж працювати в фартусі або халаті. Зараз можна купити і жіночий кітель, який відрізняється дизайном і конструктивними особливостями. При цьому модель може бути подовженою або асиметричною.

Особливості кітелів для кухарів

Кухня - це зона підвищеної вологості та температури. Тому, до робочої формі кухарів висувають високі вимоги. Чоловічий та жіночий кухарський кітель повинен відповідати таким вимогам:

  • Ергономічність. Кухарі намагаються працювати швидко, тому так важливо, щоб форма не заважала руху. Саме тому можна купити як жіночий, так і чоловічий кухарський кітель, який відповідає анатомічним особливостям обох статей;
  • Комфорт. Робота у вологому і спекотної середовищі сильно нагріває тіло. А значить виріб повинен бути виконано з тих матеріалів, які добре пропускають повітря;
  • Практичність. В даному випадку важливо купити кухарський кітель, який буде відштовхувати від себе масло і воду, при цьому не вбирати запахи;
  • Стиль. Виробники пропонують замовити кухарський кітель, який буде радувати зовнішнім виглядом, мати особливий малюнок або колір, якщо це дозволяє політика компанії.

Асортимент та особливості моделей

В інтернет-магазині можна підібрати кухарські кітелі, які будуть відрізнятися такими особливостями:

  • Двобортні і однобортні моделі, які застібаються на гудзики або застібку;
  • Різна довжина рукава: короткий, довгий, три чверті, з манжетами;
  • Наявність зон для додаткової вентиляції: сіткові вставки на спині, в зоні пахвових западин, з боків;
  • Оздоблення по краях, тільки з боків або на рукавах;
  • Вишивка, яка включає як логотип компанії, так і ім'я кухаря.

Варто зазначити, що основний колір кітеля - білий. Але, шеф-кухаря воліють купити чорний кітель. Існують і кольорові варіанти, які створені для тих кухарів, робота яких не має на увазі зайвої строгості зовнішнього вигляду.

В асортимент входять моделі, які виконані з різних тканин. Недорого можна купити кітелі як з синтетики, так і з натуральних складових. Адже ціна на кухарські кітелі більше залежить від конструктивних особливостей моделей і додаткових характеристик тканини (просочення).

Догори