Вишивка логотипів та шевронів
Сортування
Відображати:

Комп'ютерна вишивка логотипів та шевронів на замовлення в Одесі

Для того, щоб додати унікальність Вашої уніформі, зробити її незабутньою та цікавою використовується вишивка.

Наша компанія пропонує виготовлення логотипів та замовлення шевронів. Якісна вишивка на замовлення забезпечить не тільки стильний вигляд Вашої уніформі, але й додасть статус Вашої кампанії.

Ми використовуємо тільки високоякісне обладнання та гарантуємо якісний результат.

Шеврони на замовлення в Одесі

Нанести логотип на спецодяг - це чудова можливість показати приналежність співробітників до певної компанії. Розміщуючи логотип на одязі співробітників, власник компанії підвищує статус та престиж своєї організації. При вигляді фірмового знака на одязі працівників, клієнти завжди оцінюють серйозний підхід до організації праці та складають про компанію позитивну думку. Разом з логотипом можна розмістити номер телефону та адресу & ndash; це буде додатковим рекламним ходом.

Нанести логотипи та шеврони на одяг можна декількома методами: термотрансфер вініловими плівками, термотрансферним перенесенням, повноколірним термотрансфером.

Термотрансфер вініловими плівками - це найекономічніший варіант. Логотип вирізують плоттером і, впливаючи на нього високою температурою та тиском, переносять на одяг. Цей метод дозволяє робити логотипи з плівок різних кольорів. Замовити якісну комп'ютерну вишивку в Одесі тв шеврони Україна можна в нашому магазині Profforma, ціни та якість Вас приємно здивують!

Вишивка шевронів та логотипів

Комп'ютерна вишивка логотипів та вишивка шевронів відноситься до більш дорогим та разом з тим до більш ефективним та практичним методам. Зроблений за допомогою такої технології малюнок може витримувати багатократне прання, не втрачаючи при цьому свого кольору. Логотип вишивка має солідний та ефективний вид завдяки зручній та рельєфній формі. Єдиним обмеженням є те, що річ не повинна мати утеплювача, інакше її доведеться розпорювати, або змиритися з тим, що по всій площі малюнка підкладка буде пришита. Шеврони на замовлення можна придбати в Одесі в інтернет-магазині Profforma за найнижчими цінами.

Дуже практичний такий метод як термотрансферне перенесення & ndash; він може витримати до сорока прань. Цей метод має таку важливу перевагу, як розміщення зображення на будь-якому місці одягу.

Повнокольоровий термотрансфер дає можливість виконати логотип, який має більш складний малюнок, наприклад, з великою кількістю квітів та відтінків. В цьому випадку фірмовий знак спочатку друкується на принтері та вирізається по контуру плоттером, після чого під тиском термопресса наноситься на одяг.

Догори