Про компанію

 

Виробнича компанія Profforma пропонує уніформу и спецодяг виключно з якісніх ПРОФЕСІЙНИХ тканин України, Республики Білорусь, Голландії, Турции. Ми займаємося виготовлення ресторанного текстилю: серветки, скатертина, наперони, чохли на стільці та ін. Фахівці Profforma Готові Виконати замовлення різного об'єму (пошив від 6, 10, 20 и более одиниць), відповідаючі Бажанов замовника. Додаткова послуга - нанесення на готову продукцію логотипу и фірмової сімволікі (комп'ютерна вишивка, шелкотрафартетній друк). Profforma більше 5 років на Сайти Вся, за цею годину в Нашій базі постійніх КЛІЄНТІВ велика частина ресторанно-готельного бізнесу Одеси. Такоже Profforma активно працює по всій территории України, консультуючі и віконуючі замовлення віддалено.

 

Ми пишаємося співпрацією з найкращими готелями, ресторанами і торгово-виробничими компаніями України: медичний SPA готель «Grand Marine» (м.Одеса), готель «Чічіков» (м.Харків), готель-ресторан "Золота Форель" (Львівська обл., м Коростів), готель «Panorama de Luxe» (м.Одеса), готель «Hotel de Paris» (м.Одеса), готель "Лермонтовський" (м.Одеса), готель «Bristol» (м.Одеса), ресторан «Cellini» (м.Одеса), ресторан "Гуцульський двір" (м.Львів), суші-бар "Navi" (м.Одеса), мережа ресторанів швидкого харчування "Евросмак" (м.Київ), магазин-ресторан "Flagman "(м.Київ, м.Одеса, м Дніпро), сім'я ресторанів" Cartel "(курорт Буковель), ресторан« Bernardazzi »(м.Одеса), виробництво броньованих дверей« Саган », виробництво металопластикових вікон та дверей« Новікон » , нічний клуб «Itaka» (м.Одеса), нічний клуб "Palladium" (м.Одеса), медична лабораторія «Смартлаб», мережа супермаркетів «Два шага», мережа хімчисток "Кімс", фірма з виробництва електронагрівачів і конвектори в «Укратлантік» і ін.

Діяльність компанії Profforma

Для різних галузей діяльності одяг для персоналу - це не просто захист від зовнішніх подразників в різних екстремальних умовах, а «обличчя», імідж. І як власнику, який стежить за розвитком свого бізнесу, наявність презентабельного вигляду співробітників має велике значення, адже, як то кажуть, «зустрічають по одягу - проводжають по розуму». Тому завдання виробничої компанії Profforma - створити для замовника не просто якісний комфортний одяг, який прослужить не один рік, але і презентабельний. Форму, в якій захочеться проводити робочий час, за якої захочеться доглядати і не думати про те, як швидше її зняти або зіпсувати, щоб пошили нову. Презентація каталогу, види спецодягу. Перш ніж ви ознайомитеся з нашим каталогом, хочемо звернути увагу, що на сайті представлені виключно наші роботи. Користуючись послугами професійних моделей і фотографа, ми самостійно фотографуємо продукцію; також використовуємо фото тільки клієнтів Profforma.

У каталозі ви знайдете такі види форми для персоналу:

1. Уніформа для ресторанно-готельного бізнесу (кухар, адміністратор, офіціант, покоївка). Ресторанний текстиль (скатертини, серветки, чохли на стільці, наперони).
2. Уніформа для медичних установ і салонів краси.
3. Спецодяг для виробничих підприємств (СТО, завод, охорона та ін.)
4. Додаткові елементи, захисні атрибути (дощовики, головні убори, пр.);
5. Трикотажні вироби (футболки, поло, реглани).
6. Брендування (комп'ютерна вишивка, шовкотрафаретний друк)

Асортимент і якість продукції

Каталог виробничої компанії Profforma має моделі, які вже відшиваються. Але це не означає, що, наприклад, кітель може бути тільки в такому кольорі або тканини, з певними кишенями і ін. За бажанням замовника, виріб може видозмінюватися. Profforma виконує замовлення різних видів складності. У нашому арсеналі широкий вибір тканин, колірних рішень для тієї чи іншої професії.

Щоб пошити, розроблений технологами макет нового спецодягу, підприємство використовує якісний білоруський, голландською, турецькою текстиль. Вони відрізняються довгим терміном служби, стійкістю до вицвітання, міцністю, а також стійкістю до кліматичних впливів. Важливою рисою є той факт, що спецодяг навіть після кількох промислових прань, залишає візуальну первісну красу.

Говорячи про матеріал, в залежності від призначення одягу для персоналу, особливих обмежень немає. Наприклад, автомеханіка потрібен вільний крій, а матеріал повинен мати протівовоспламеняющіеся властивості. А ось працівникам громадського харчування варто вибирати уніформу зі змішаних тканин, він має привабливий естетичний вигляд поряд з приємними тактильними властивостями. Основну роль для трудового працівника на вулиці в холодний сезон є утеплена одяг. З огляду на дані нюанси, ми пропонуємо тканини, які відповідають необхідним вимогам для комфортної та безпечної роботи ваших співробітників.

Вибір одягу з урахуванням вигідних пропозицій від Profforma

Наші переваги:

1. Якість.
2. Оперативність.
3. Індивідуальний підхід.
4. Зручна система оформлення замовлення.
5. Готовність виконати об'ємні замовлення в обумовлені терміни.
6. Команда професіоналів, які готові відповісти на всі питання клієнта

Компанія Profforma в Одесі працює виключно за проектом особистого виробництва, що, безумовно, є ще однією перевагою.

Власний стиль - одна з найважливіших стратегій на шляху до перспективного зростання. Що значить купити спецодяг Profforma - це забезпечити себе якісною і доступною за ціною формою на кілька сезонів вперед. Онлайн - магазин Profforma спрямований на опт і дрібний опт (від 6 -10 од). Тому на сайті немає цін, так як ціна безпосередньо залежить від кількості і обраної тканини. Якщо у вас виникли додаткові питання - звертайтеся за телефонами, вказаними в контактах, менеджери з радістю дадуть відповідь. Будемо раді співпраці!

Догори