Ресторанний текстиль
Сортування
Відображати:

Текстиль для ресторанів та готелів в Одесі недорого

Ресторанний та готельний бізнес побудований на витримці стандартів та задоволенні потреб клієнта. Готелі отримують зірки, а ресторани позитивні рекомендації не тільки за смачне меню, сервіс, обслуговування, але і за дизайн, загальну атмосферу.

Закупівля текстилю (чохли на столи та чохли на стільці, серветки для ресторану) в ресторани і готелі забирає левову частку часу і фінансів. Для економії зазначених чинників був створений інтернет магазин Profforma, що дозволяє планувати витрати та робити вибір конкретних позицій в домашній або робочій атмосфері. Без тривалих покупок на складах та магазинах можно вибрати оптимальний варіант текстилю для ресторанів і готелів саме для Вашого інтер'єру.

Ресторанний текстиль від виробника

Чохли на стільці використовуються як щодня, так і безпосередньо для торжества. Весілля, банкети, дні народження зобов'язують заклад постати перед клієнтом в кращому світлі. Така дрібниця, як чохли на стільцях може стати вирішальною для вибору закладу на весілля.

Цей елемент декору візуально покращує приміщення, підвищує статус і економить гроші клієнта на оренду чохлів у спеціалізованих агентств з організації заходів. Як клієнт, так і ресторан домагаються потрібної мети. Крім цього, чохол продовжує термін служби стільців і при першій необхідності легко відпирається. На нашому сайті можна придбай чохли на стільці у різній комбінації кольорів або однотонну класику. Тканина може як вільно спадати, так і бути задрапірованої.

Чохли на столи використовуються як в солідних ресторанах, так і в невеликих кафе. Імідж закладу вимагає лиску та акуратності. Незаперечними плюсами використання чохла на стіл є легка заміна зіпсованого або забрудненого матеріалу на новий, збереження меблів, стійкість посуду. Пропонуємо Вашій увазі універсальні атласні матерії бежевого, білого, ванільного квітів. Можливі варіації з вензелями та набиванням в формі клітини, цяточки, вензелів, завитков. Для більш екстравагантного та помітного інтер'єру запропоновані моделі блакитного і бордового кольору.

Чохли на стільці і столи це інвестиція в Ваш бізнес сьогодні і винагорода вдячністю клієнтів завтра.

Догори