Костюми робочі
Сортування
Відображати:

Робочий костюм

Костюм робочий чоловічий - це спеціально розроблена форма одягу для людей багатьох спеціальностей. Такі вироби грають знакову й захисну роль. Для цього часто виготовляють костюми робочі оптом зі світловідбиваючими стрічками, яскравими вставками, захищеними ділянками, щоб позначити працівника в різний час доби. Все це дозволить забезпечити комфортні умови праці для робітників багатьох спеціальностей.

Робочі костюми - незамінний спецодяг

Дана категорія одягу відноситься до обов'язкового атрибуту в будівельній, ремонтної, промислової, рятувальної та багатьох інших галузях. Залежно від мети, ціна  костюма робочого може трохи відрізнятися. Але, купити костюм робочий чоловічий повинен кожен роботодавець, спираючись на кодекс праці. Робочий костюм захистить працівника в момент виконання робочих обов'язків. Такий одяг має масу переваг та особливостей. Робочі костюми виготовляють з особливих щільних тканин, які відмінно витримують навантаження на розтягнення, можуть піддаватися частим прання при високій температурі, відмінно виводять вологу, не продуваються і не промокають. Такі якості забезпечать комфортні умови роботи в холодну пору року або при негоді.

Для холодної пори року існує особливий вид матеріалів для робочих костюмів, які будуть тонкими, але при цьому надійно захистять від холоду. Також костюми мають укріплені ділянки на ліктях та в області колін. Моделі оснащені переважно кнопками, змійками, застібками, щоб забезпечити швидке одягання-роздягання. Наявність капюшона захистить голову від вітру. Кишені дозволять зберегти все найнеобхідніше для роботи при собі. Таким чином, робочі костюми відносяться до незамінного одягу, який створить максимальний комфорт за будь-яких погодних умов.

Купити костюм робочий в Україні від перевіреного виробника Profforma

При цьому важливо купити робочий костюм від надійного виробника, такого як Profforma. Виробник з усією відповідальністю ставиться до виробництва спеціального одягу: використання виключно якісних матеріалів та фурнітури, продумані костюми, які складаються з штанів, куртки, комбінезона. Всі вироби відповідають вимогам та нормам для робочого одягу людей різних спеціальностей. Вироби представлені в широкому асортименті розмірів та пошиті настільки якісно, ​​щоб працівник не зміг відчути навіть найменшого дискомфорту.

Догори