Фартухи для персоналу
Сортування
Відображати:

Фартухи для персоналу оптом в інтернет магазині

Що змушує гостей ресторанів та кафе раз по раз повертатися в обраний заклад? Особлива атмосфера, смачна кухня і, звичайно ж, бездоганний сервіс, який надають ввічливі та компетентні офіціанти. Діючи від імені закладу, вони безпосередньо взаємодіють з кожним відвідувачем, тому зустрічаючи нового гостя або завсідника кафе, офіціанти повинні виглядати на висоті. У цьому їм допомагають стильні й акуратні фартухи, які є обов'язковою частиною уніформи будь-якого співробітника громадського харчування.

Яке призначення фартухів?

Крім свого основного призначення - захисту одягу офіціанта від забруднень, правильно підібрані фартухи можуть виконувати і інші корисні функції. це:

 • Робота над поліпшенням репутації закладу. Наявність єдиного дрес-коду у офіціантів говорить відвідувачам про високий статус ресторану, в якому вони вирішили повечеряти або випити чашку ранкової кави.
 • Гарантія чистоти та відповідності санітарним вимогам. На додаток до професійного і респектабельному вигляду, фартухи допомагають офіціантам підтримувати чистоту протягом усього робочого дня.
 • Можливість ідеальної підгонки по фігурі. Завдяки наявності універсального крою та довгих регульованих шлеек, фартухи добре сядуть на співробітників ресторану, незалежно від особливостей їх фігури.

Фартухи як елемент унікального стилю закладу

Знайомство з широким асортиментом товарів, наявних у продажу, дозволить власникам та керуючим підприємствами громадського харчування підібрати для співробітників найвдаліші варіанти фартухів. У їх числі можуть бути наступні моделі:

 • яскравий короткий фартух «Horica», що ідеально підходить для піцерій;
 • фартух офіціанта «De Paris», лаконічний крій якого буде доречний в розкішних залах вишуканих ресторанів;
 • фартух-спідниця, функціональність і практичність якого оцінять офіціанти мережі швидкого харчування;
 • стильний фартух-жилет, який стане вдалим доповненням уніформи офіціантів, які працюють в затишних кафе;
 • нагрудний фартух «Латте», стиль якого оптимальний для атмосферних кав'ярень.

Даним переліком товарні пропозиції не обмежені, тому виділивши час для їх вивчення, покупці зможуть придбати якісні фартухи на свій смак та гаманець.

Як вибрати оптимальну модель?

Крім естетичної складової - кольору і зовнішнього вигляду, при виборі фартуха враховувати й інші критерії, що визначають довговічність, специфіку догляду і практичність даного елемента уніформи. Серед них:

 • властивості тканини. Тканина для пошиття фартуха повинна бути міцною і не маркою. Навіть після важкої зміни в залі з підносом в руках, тканина на фартусі офіціанта не повинна виглядати зім'ятою або неохайною.
 • особливості крою. Більш функціональним та практичним фартух для персоналу роблять кишеньки та інші додаткові елементи, передбачені особливостями крою.
 • якість пошиття. Нерівні рядки, стирчать нитки та неакуратні шви на фартусі офіціанта змусять зробити відвідувачів кафе передчасні висновки про професіоналізм даного співробітника та загальний рівень сервісу в залі. Тому такі помилки робити неприпустимо. Важливо стежити за тим, щоб замовлені фартухи були зшиті якісно та відповідально.

Догори