Для покоївок
Сортування
Відображати:

Уніформа для готелів Одеса

Зустрічають по одягу, а в бізнесі, як відомо, ще й по охайності уніформі. Покоївки в різномастому одязі з безформними елементами, явно всім своїм виглядом кричущої, що їй пора на утилізацію, не викликають довіри у клієнта. Бридливий постоялець готелю відмовиться заселятися, якщо не впевнений в чистоті, а закордонні гості взагалі захочуть залучити санепідемстанцію, злякавшись за своє здоров'є. Якщо готель завоював хоч дві зірки, то ніяких сумнівів, немає що повинна закуповуватися спеціальна уніформа для покоївок готелів. Крім готелів дане питання має стати ключовим у клінінгових компаній, які поважають своїх співробітників та піклуються в тому числі й про обслуговуючий персонал. До того ж підтримка іміджу повинно бути багатоплановим й всебічним, проявлятися в деталях. Відвідайте наш магазин уніформи Profforma та придбайте якісну уніформу для покоївок.

Види уніформи для покоївок

Є форми, які складаються з окремих елементів одягу, які легко комбінувати між собою. Наприклад, штани і кофта, штани і футболка. Існують також спеціальні готові комплекти, підібрані за колірною гамою і добре поєднувані.
На нашому сайті Profforma представлений широкий асортимент уніформи для покоївок готелів:

  • фартухи й фартухи-халати;
  • халати;
  • брюки;
  • футболки;
  • готові комплекти різних варіацій.

Якісна форма для покоївок в Одесі

Придбати якісну форму для покоївок ви зможете в нашому магазині в Одесі. Форма для покоївок повинна в першу чергу бути зручною. Для цього бажано купувати одяг без рукавів або з рукавами до ліктів. Форма повинна не сковувати рухи та при складних роботах краще вибирати брюки, а не халати. Зручний в застосуванні фартух, який легко змінити в разі локального забруднення. Другий фактор & ndash; це колір, відповідний стилю компанії, інакше кажучи, бренд буку. Ми представляємо різноманітність кольорів кожної моделі, щоб покупець міг легко підібрати оптимальний. Якісні матеріали, пропускають повітря, дозволять відчувати себе комфортно при виконанні фізично складної роботи. Бажано уникати мазких квітів, якщо це не суперечить стилю закладу та колірній палітрі дизайну приміщень. Також в нашому магазині великий асортимент форми для ресторану.

Догори