Для офіціантів
Сортування
Відображати:

Форма для офіціанта ресторанів

Кожен офіціант прагне виділитися та привернути до себе увагу відвідувачів. Це стає зовсім нескладно зробити, якщо застосовувати спеціальний одяг для офіціата. Найчастіше ресторатори намагаються замовляти повний комплект спецодягу для офіціантів, що включає спідниці, фартухи, блузки, штани, сорочки. Для пошиття одягу найчастіше використовують практичні в догляді тканини. Найкраще для цього підходять матеріали, що складаються з бавовни та синтетичних волокон. Це необхідно тому, що професія офіціантів фактично є роботою, пов'язаною з продуктами харчування. Нерідко буває таке, що на одязі після робочого дня залишаються жирні плями, тому доводиться часто прати й прасувати. Тканини з бавовни, доповнені віскозою, добре відпираються, тому завжди виглядають охайно.

У багатьох ресторанах офіціанти бувають одягнені в чорно-білу форму, що надає обстановці деяку урочистість й піднесеність, а у відвідувачів закладу створюється святковий настрій. На нашому сайті спецодягу в Одесі можна легко підібрати будь-які варіанти одягу для офіціантів кафе та ресторанів. Вони представлені як у вигляді комплектів одягу, так й одиничними екземплярами: блузками, жилетами, фартухами.

Кращі фартухи для офіціантів

Офіціант будь-якого закладу & ndash; це його & laquo; особа & raquo ;. Клієнт, прийшовши в ресторан (або кафе), спочатку звертає увагу на його інтер'єр, зовнішній вигляд залу, його стан. Після цього він сідає за столик та чекає офіціанта. І ні для кого не секрет, що якщо до нього підійде неохайний офіціант в звичайному одязі, то він напевно зіпсує враження відвідувача. Адже клієнтам важливо, хто саме принесе їм замовлення. Тому ті заклади, в яких офіціанти доглянуті й гарно одягнені & ndash; завжди буде поза конкуренцією. А для цього потрібно не багато не мало & ndash; приймати на роботу порядних співробітників та придбати фартухи для офіціантів.

Крім свого стильного зовнішнього вигляду, фартухи зобов'язані бути практичними та зручними. Він повинен мати кишеню, в якому офіціант зможе носити блокнот та ручку для запису замовлень. До того ж, якщо фартух буде незручний, до кінця дня він буде дратувати офіціанта, а це може позначитися на його спілкуванні з відвідувачами та, як наслідок, привести до втрати клієнтів. Від грамотного й ввічливого спілкування офіціантів з клієнтами безпосередньо залежить репутація закладу.

На сьогоднішній день вибір фартухів настільки різноманітний, що можна підібрати ідеальний варіант, який тематично (або просто за кольором) буде підходити під інтер'єр вашого закладу. Стильна, цікава та якісна форма співробітників & ndash; також є ознакою гарного закладу, відвідавши який ви не будете розчаровані обслуговуванням.

Елегантна форма офіціантів ресторану

Вас цікавить форма для офіціанта або одяг для повара? Не знаєте, де придбати необхідну уніформу для персоналу? Значить, ви потрапили на потрібну вам сторінку.

Саме у нас представлена ​​в найрізноманітніших моделях форма офіціантів. Якщо ви офіціант, форма повинна бути невід'ємною частиною вашої роботи. На даній сторінці ви можете знайти як цілі комплекти уніформи, так й окреми її складові (мова йде про різні види фартухів, блузок, жилетів, краваток і метеликів).

Не секрет, що форма для офіціантів ресторанів повинна мати строгий та охайний вигляд. Вироби, представлені в даному розділі, відповідають всім цим вимогам. Ви повинні знати, що всі речі виготовлені з якісних матеріалів. Особливо варто сказати про те, що речі легко прати, а це дуже важливо, адже форма може легко забруднитися. Тканина швидко сохне, її легко гладити, і вона не зношується за короткий термін.

Якісний одяг для офіціантів

Ті люди, які вже не один рік працюють в ресторанному бізнесі, знають, що одяг офіціанта повинен поєднувати в собі відразу кілька обов'язкових чеснот: акуратний зовнішній вигляд, комфорт, і гігієну. Ми настійно радимо вам ретельно вибирати всі елементи форми: брючні костюми, сарафани, блузки, халати, жилети та фартухи. В якомусь сенсі офіціант є особою ресторану або кафе, і дуже важливо, щоб воно виглядало красиво і охайно.

Сьогодні одяг офіціантів за допомогою декоративного оздоблення може бути представлен ​​цілими модельними рядами. Абсолютно на будь-яку форму можна нанести емблему та іншу символіку вашого закладу.

Для того щоб ваш ресторан або кафе виділявся серед конкурентів, його необхідно зробити особливим, надати йому стиль, свою родзинку. Потрібно показати найвищий рівень обслуговування, до абсолютно кожного клієнта або гостю повинен бути особливий, індивідуальний підхід. Крім того, одяг для офіціантів та барменів, звичайно ж, повинен відповідати стилістиці закладу та характеру його кухні. Якщо ви є власником ультрасучасного ресторану, який оформлений в стилі хай-тек, то офіціанти та інший обслуговуючий персонал, який буде ходити в звичайних строгих білих блузках й чорних брюках будуть виглядати дещо недоречно. Якщо ж мова йде про спортивний бар, то працівники повинні виглядати відповідно, а не одягнені в строгі костюми.

У нас абсолютно весь одяг для офіціанта виготовлений ​​зі спеціалізованої та натуральної тканини. Він дозволяє шкірі дихати, а також проявляє високу стійкість до зношування. Він неймовірно практичний. У цій формі співробітник вашого закладу завжди буде виглядати охайно, елегантно і просто привабливо.

Догори