Доставка і оплата

Оформлення замовлення

Для того щоб оформити замовлення необхідно:

- вибрати зацікавив вид продукції

- клікнути "задати питання по товару"; менеджер зв'яжеться з Вами зручним для Вас способом (дзвінок, пошта, Вайбер) і роз'яснить всі питання, що цікавлять: наявність, ціна, терміни

Варіанти оплати замовлення

- накладений платіж

- на Офіційні реквізити компанії, згідно з рахунком

Варіанти доставки товара

- транспортною компанією "Нова Пошта", "Делівері".

- самостійно з офісу магазину "Profforma"

Доставка товару

Будь-які види продукції, замовлені на сайті, доставляються покупцеві за адресою, яка вказана при оформленні заявки. Якщо з яких-небудь причин наша компанія не в змозі організувати доставку тих чи інших видів продукції, то всі попередні платежі анулюються, а гроші повертаються замовнику в повному обсязі.

Термін доставки товару

Стандартний термін доставки товарів становить від 3 до 5 робочих днів і може бути збільшений у разі пошиття виробів.

У разі, якщо товар тимчасово відсутній на складі або ж з яких-небудь причин не може бути доставлений адресату, представники адміністрації компанії зв'язуються з замовником і пояснюють причини виниклих труднощів. У разі, якщо замовник не отримав товар в обумовлений термін, йому необхідно зв'язатися з представниками компанії, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або ж надіславши листа на електронну адресу служби технічної підтримки.

Оплата, упаковка і відвантаження товару

Всі види товарів перед відправкою замовнику ретельно упаковуються щоб уникнути пошкоджень виробів під час транспортування. При цьому вартість кожного замовлення формується окремо. Необхідно враховувати, що транспортні витрати не входять в суму замовлення і оплачуються замовником самостійно після отримання товару.

Товар є власністю компанії до тих пір, поки не буде оплачений покупцем в повному обсязі.

Догори