Женский китель для повара «Шеф»

Женский китель для повара «Шеф» Женский китель для повара «Шеф»
Модель может быть в другом цвете и из другой ткани.Вы можете выбрать цвет и ткань. Вы можете сделать заказ или получить консультацию/просчет оставив заявку.
Пошив: ОПТ, мелкий ОПТ.
Кітель для кухаря жіночий з змішаної тканини. Кітель довжиною до середини стегна полупрілегающего силуету, з втачним рукавом, зі зміщеною (двобортною) застібкою на професійні кухарські гудзики - фішки.
Рукава довжиною 3/4, втачні одношовні, із замкнутими манжетами. На лівому рукаві накладна кишеня на два відділення. Комір-стійка, з округленими кінцями. Низ вироби прямий, внизу бічних швів - розрізи.
Особливість моделі:
-в виробі використана професійна фурнітура, подібне кріплення має особливий практичний сенс, тому що дозволяє моментально скинути кітель при загорянні або перестегнуть на інший борт при забрудненні.
- кітель виготовляється з професійної тканини, що складається з суміші поліестеру і бавовни. Подібна тканину дуже погано піддається механічним впливам, таким як розрив або стирання, а також спокійно переносить численні прання на температурі 60 градусів.
В наявності!

Догори