Спецодяг для торгових мереж
Сортування
Відображати:

Стильний одяг та уніформа для продавців

Одяг для продавців повиннен бути зручним, практичним та комфортним. Крім того, він повинен надійно захищати від усіляких забруднень та добре витримувати механічні пошкодження. Ті частини одягу, які одягаються безпосередньо на тіло, повинні бути виготовлені з натуральних тканин, які не викликають роздратування шкіри. Фартухи та халати, надіваються зверху, можуть виготовлятися і з віскозних тканин, щоб їх можна було часто прати, а також зберігав на довгий час якісний та привабливий вигляд.

Кожен магазин або торгова компанія намагаються виділити своїх продавців певним кольором одягу, фірмовими логотипами або написами з назвою фірми. Уніформа для продавців повинна викликати почуття довіри у покупців. Найкраще для цього підходять синій, зелений та блакитні кольори. Розбудити у покупців бажання покупки можна також за допомогою червоного кольору, а привернути увагу покупців до товарів та торговельного закладу, стимулювати його емоційне сприйняття допоможе жовтий колір.

Щоб одяг довго носився та витримував численні прання, застосовуються тканини з 100% поліестеру, який справедливо вважається, довговічним та недорогим матеріалом. Завдяки красивому дизайну одягу у продавців створюється хороший робочій настрій та доброзичлива атмосфера в торговому закладі, що в свою чергу підвищує імідж організації. Наш інтернет-магазин пропонує уніформу купити, яка, без сумніву, сподобається всім торговим працівникам: халати, фартухи, утеплені жилети різних кольорів та фасонів.

Догори