Пн.-пт.: 9:00-18:00

 +38 (063) 735-84-83 (viber)

Ukrainian Русский

Костюми для медперсоналу в інтернет магазині Profforma

Всі без винятку медичні працівники повинні носити спеціальну робочу одяг. Це пов'язано зі специфікою роботи даної категорії людей. Сьогодні медичний працівник - це зовсім не обов'язково нудний, лякаючий білий халат. Є безліч варіантів прояву індивідуальності навіть за допомогою робочого одягу. Одним з таких варіантів є костюми для медичного персоналу.

Придбати комплекти медичного призначення можна в спеціалізованому інтернет магазині уніформи Одеси.

 1. Особливості костюмів для докторів
 2. Стильний, цікавий дизайн.
 3. Якісна тканина дарує приємні відчуття.
 4. Недорогі комплекти, в тому числі утеплені варіанти.
 5. Дихаюча тканина не змусить відчувати дискомфорт.
 6. У такій спецодязі комфортно і зручно, набагато зручніше, ніж в халаті.
 7. Чи не електризується, навіть при багатогодинний шкарпетці.
 8. Костюмна тканина має грязеотталкивающими властивостями.
 9. Не втрачає свого зовнішнього вигляду при пранні і дезінфекції.
 10. Вподобану вам модель комплекту можна вибрати в будь-якому кольорі і розмірі.

Функції костюмів і комплектів для медиків

Стильні, сучасні медичні костюми, які представлені в каталозі магазина не тільки преобракжают медиків, а й виконують велику кількість важливих функцій.

 1. Захист медперсоналу від попадання шкідливих бактерій, крові, і т.д. Виконує свого роду бар'єрну функцію.
 2. Костюми для персоналу призначені для того щоб було зручно, легко і комфортно виконувати свої функціональні обов'язки.
 3. Захищають не тільки персонал, але і пацієнтів від інфекцій і бактерій, принесених ззовні.

Костюмний варіант призначений не тільки для прекрасних представниць медичної професії, а й для чоловіків - медиків. Комплекти, представлені на сайті, будуть мати гарний вигляд на жінці, або чоловікові будь-якого віку. Стильні, цікаві костюми призначені для лікарів, фельдшерів, медичних сестер, фармацевтів, провізорів, медичних сестер, ветеринарів. Це прекрасний варіант особливо для роботи в медичних закладах, де передбачений 12-ти годинний, або подобовий графік роботи. Уніформа НЕ буде сковувати рухів, а медпрацівники будуть завжди виглядати стильно і ефектно.

Асортимент костюмів в інтернет магазині Profforma

Для працівника охорони здоров'я дуже важливий охайний і привабливий зовнішній вигляд. У каталозі інтернет магазину будь-який медичний працівник знайде відповідну альтернативу нудному стандартному білому халату. Сучасні виробники пропонують масу цікавих костюмних комплектів самих різних тонів і моделей. Це можуть бути ніжні, постільні, біло-блакитні кольори, або навіть червоні, насичено - зелені, жовті, рожеві. Є комплекти, в яких низ і верх різних кольорів, манжети і кишеньки з різними окантовками, вишивками.

Купити костюми оптом - означає придбати стильний, якісний комплект для працівників всієї установи, або одного відділення, в якому максимально комфортно відчуватиме себе кожен медичний працівник.

Догори