Якісний зимовий спецодяг

Ефективність роботи персоналу взимку багато в чому залежить від комфортності умов, в яких він знаходиться. Холодна пора року вимагає утеплення. Інтернет-магазин Profforma пропонує купити спецодяг оптом, моделі зимового спецодягу для представників різних сфер діяльності, в тому числі для медпрацівників.

Якими достоїнствами володіє зимовий спецодяг:

  • при його пошитті використовуються якісні тканини виробництва Росії, Білорусі та Голландії, які пройшли сертифікацію та відповідають вимогам ДСТУ, ТУ і євро стандарту;
  • одяг обробляється спеціальними просоченнями для опору забруднення, просочуванню вологою та розселенню на ній бактерій й мікроорганізмів;
  • зимовий спецодяг Одеса від магазину Profforma теплий та абсолютно не обмежує рухів, оскільки в якості утеплювачів застосовуються сучасні матеріали, а при її проектуванні задіюється досвід та знання професійних дизайнерів;
  • купуючи моделі нашого виробництва, ви отримуєте на руки всі необхідні сертифікати та гарантію якості безпосередньо від виробника.

У нас ви можете купити зимовий спецодяг оптом, причому при збільшенні обсягу партії, ціна на кожну модель знижується. Максимальний відсоток знижок становить третину від вартості партії. Такі умови роблять співпрацю вигідним для великих промислових та будівельних компаній, клінік з численним штатом працівників.

Невеликі фірми та індивідуальні клієнти завжди можуть розраховувати на уважний розгляд своїх вимог та кроки назустріч в питаннях оплати й доставки, зниження ціни в рамках реферальної програми.

Якісний утеплений зимовий спецодяг Одеса

Спецодяг найкращим чином пристосований для носіння фахівцями різних галузей діяльності. Широкий температурний діапазон, пов'язаний зі зміною пір року, не дозволяє обійтися одним комплектом робочого одягу. У зимовий час необхідно забезпечити працівників утепленій спецодягом.

Утеплений спецодяг відповідає суворим вимогам стандартів щодо функціональності та безпеки використання. Він досить добре захищає від низьких температур, опадів, холодного вітру, щоб забезпечити працівникові комфортні умови для роботи. Верхній шар брюк, курток та пальто може бути пошитий з натуральних тканин або з використанням високотехнологічних сучасних волокон. Для утримання тепла використовують легкий й довговічний синтетичний утеплювач & mdash; так званий штучний пух.

Сучасний утеплений зимовий спецодяг набагато легший своїх попередників-ватників. У них використовуються сучасні мембранні технології, що запобігають продування шарів тканини і утеплювача і водночас не перешкоджають виходу зайвої вологи, що виключають таким чином виникнення так званого парникового ефекту. Особливі вимоги пред'являються до максимальної ваги жіночого спецодягу, утепленого для зимового використання.

Весь утеплений зимовий спецодяг, представлений ​​на нашому сайті, відповідає міжнародним вимогам до ефективності та безпеки експлуатації. Його носіння мінімізує негативний вплив холоду та сприяє підтримці високої продуктивності праці.

Догори