Пн.-пт.: 9:00-18:00

 +38 (063) 735-84-83 (viber)

Ukrainian Русский
Головные уборы для работников
Сортировать по:
На странице:

Кепка-козирок купити в магазині Profforma

Головні убори в усі часи були актуальні як захист від несприятливих умов навколишнього середовища, так й просто як стильний аксесуар. Існує безліч різновидів головних уборів: кепки, кепки-козирки, шапки, капелюхи, бандани та багато іншого.

Кепка-козирок - це популярний головний убір, який найчастіше є актуальним саме в літній період. Він надійно захищає від прямих сонячних променів, оберігаючи очі та шкіру обличчя. Також дуже популярні кепки з прямим козирком. У нашому інтернет-магазині ви можете купити кепку з прямим козирком, яка відрізняється високою якістю та довговічністю виробу.

Також ми можемо запропонувати виготовити кепку з написом вашого підприємства або організації. У нас ви знайдете приголомшливі кепки на будь-який смак, всіх кольорів та відтінків. Чудова та якісна кепка з прямим козирком купити можна у нас.

Купити бандану в Україні

Бандани є дуже практичним та універсальним аксесуаром, який прийнято зав'язувати не тільки на голові, але й на кистях рук. Різноманітність колірних рішень вражає уяву: тут знайдуть бандани для себе не тільки чоловіки, але й дівчата.

Раніше бандани активно носилися тільки байкерами та неформалами. Раніше їх використовували пастухи та ковбої в якості головного убору, який оберігав їх від різних погодних умов. У країнах Азії жінки та дівчата носять бандани як хустки.

Головні убори для працівників

Для працівників різних сфер та структур потрібно носіння спеціальних головних уборів. У нас в широкому асортименті знаходяться головні убори для наступних професій: медичних працівників, працівників охорони, кухарів, а також співробітників різних торгових мереж. Спеціальні головні убори для кухарів купити можна на нашому сайті. Всі головні убори відрізняються високою якістю та презентабельним зовнішнім виглядом.

Вверх