Для ресторанів та готелів
Сортування
Відображати:

Якісний одяг, уніформа та форма для ресторану, готелів

Спецодяг завжди був відмінною рисою певного роду діяльності. Таким чином, відрізняли військових від цивільних і так далі. У сучасному суспільстві спеціалізований одяг має більший масштаб та став невід'ємною частиною певних закладів. Уніформа представників ресторанів та готелів має величезне значення в плані залучення відвідувачів та формування індивідуального іміджу. Спеціалізований одяг для ресторанів стає візитною карткою компанії.

Уніформа виготовляється за індивідуальними замовленнями або набувається в спеціалізованих магазинах. Вона проводиться з якісних матеріалів та гарантує надійність й зносостійкість. Безсумнівно, такого роду одяг повинен бути стильним та практичним, відповідно загальному образу установи.

Одяг для готелів - це певний стиль, а елегантно одягнені співробітники з великим ентузіазмом працюють і, тим більше, приваблюють відвідувачів. Різні категорії персоналу, при цьому, мають одяг певного виду. Це дозволяє відвідувачам з першого погляду визначати посаду, яку займає той чи інший представник готелю.

Форма й уніформа для готелів та ресторанів

Кожен поважаючий себе заклад знає, що неможливо забезпечити високий рівень обслуговування, заощадивши на формі персоналу. Не всі відвідувачі погодяться прийти в ресторан або кафе ще раз, де їх на порозі зустрів чоловік у старому костюмі, а їжу їм приніс офіціант в запраному фартусі. Неналежний вид співробітників може дуже сильно позначитися на репутації закладу. Одні незадоволені клієнти можуть розповісти іншим & ndash; і в підсумку відвідуваність спаде до мінімуму.

Уніформа для ресторану повинна бути індивідуальною. Форма кухарів, наприклад, повинна бути практичною та комфортною, без зайвих кишень і довгих рукавів. Форма для офіціантів, навпаки, повинна бути як мінімум з однією кишенею. Зазвичай, це довгий фартух, який зав'язується на поясі. Уніформа для адміністраторів повина виглядати максимально доглянуто та привабливо, щоб з першого погляду відвідувачі вже знали, що потрапили в гідний заклад.

Уніформа для ресторанів й готелів однаково зобов'язана виготовлятися з якісних матеріалів. Вона повинна бути за розміром, не утрудняти рухів або навпаки & ndash; не бути занадто великим, що також заважає працівникові. Максимальний комфорт для співробітників понад усе & ndash; адже від їх настрою залежить спілкування з клієнтами.

Напевно ви коли-небудь чули прислів'я & laquo; Зустрічають по одягу & hellip; & raquo ;. Вона прямим чином стосується будь-якого закладу громадського харчування. Саме про зовнішній вигляд персоналу відвідувачі можуть зробити перші висновки про респектабельності ресторану. Саме тому форма офіціантів ресторану так важлива для створення позитивного іміджу вашого ресторану. Їх одяг повинен бути виготовлен ​​відповідно загальної концепції закладу, але при цьому не варто забувати про функціональність, стильність та практичність. Стиль необхідний для того, щоб обслуговуючий персонал був помітним серед відвідувачів та створював для них приємне враження. З точки зору функціональності, уніформа для офіціантів повинна бути вільною, не сковувати рухи, і не заважати працівникові робити свою роботу.

Що стосується кольору форми, то це вирішувати тільки адміністрації закладу. Класична форма офіціанта & ndash; це біла сорочка, чорний низ (спідниця, брюки) і чорне взуття. Однак сьогодні кожен ресторан бажає виділитися серед конкурентів, і тому дизайнери створюють цілі модельні ряди, призначені для обслуговуючого персоналу. Головне, щоб спецодяг офіціанта відповідав інтер'єру закладу. Якщо ви є власником китайського ресторанчика, то класична форма для персоналу буде зовсім недоречна. Дуже важливо, щоб відвідувач, який увійшов в зал, міг відразу побачити офіціанта, який повинен помітно відрізнятися від гостей. На даній сторінці ви зможете переглянути та вибрати вподобану вам уніформу для офіціантів, а потім замовити. Пам'ятайте, якщо ви робите велике замовлення, то маєте право розраховувати на знижку. Наш інтернет-магазин спецодягу в Одесi гарантує оперативну доставку в зручне для вас місце та час. Ви отримаєте тільки якісні товари за найнижчими цінами!

Кращій спецодяг для ресторанів

Ви хочете забезпечити відвідувачам вашого закладу особливий затишок та домашнє тепло? Бажаєте виділитися серед всіх інших власників сфери обслуговування? До ваших послуг якісний та індивідуальний спецодяг для ресторанів від нашої компанії. Чудові моделі обов'язково припадуть вам до смаку. Дивіться, вибирайте та насолоджуйтеся якістю!

У наш час питання подібного роду є досить актуальним та багато людей, які працюють в закладах подібного роду, все частіше й частіше стикаються з тим, що не можуть придбати необхідну для роботи форму.

Безсумнівно, багато співробітників скажуть про те, що форма для ресторану шиється індивідуально під замовлення для кожного працівника, проте це не завжди так й іноді співробітник зобов'язаний виділяти свої гроші для того щоб придбати для себе потрібні речі.

При цьому, у багатьох магазинах не завжди є той одяг, який необхіден для персоналу. Вся справа в тому, що для працівника подібних закладів, як багато хто знає, потрібна особлива форма для ресторанів, придбати її досить проблематично, проте у нас ви зможете знайти дуже широкий асортимент даних речей, що дозволить вам максимально швидко та якісно вирішити дане питання.

В нашому асортименті ви зможете знайти продукцію, як для дівчат, так і для чоловіків, яка ідеально підійде вам та допоможе створити свій індивідуальний стиль, завдяки якому клієнт зможе відрізнити вас від іншого робочого персоналу. Кожен розуміє, що співробітник ресторану, а саме & ndash; офіціант або бармен повинен якось виділятися і саме цей одяг & ndash; це те рішення, яке дозволить вам добитися цього.

Догори