Пн.-пт.: 9:00-18:00

 +38 (063) 735-84-83 (viber)

Ukrainian Русский
Для кухарів
Сортування
Відображати:

Якісний спецодяг, форма й уніформа для кухарів

Девізом будь-якого поважаючого себе кухаря є лише одне - постійний порядок на робочому місці. Але в цьому плані не варто випускати з уваги і зовнішній вигляд самого майстер-шефа. В такому випадку стане в нагоді поварская форма.

Кухня - це постійно рухається механізм, в якому кожна людина виступає в якості гвинтика. Ніколи неможливо передбачити того, що станеться в наступну секунду. І якщо уявити, що кухар вийшов на кухню в своїй улюбленій одязі, то він постійно піддається певного роду небезпеки. На улюбленій сорочці або блузі тут же виявиться пляма від масла або популярного соусу. Щоб подібних конфузів не траплялося, варто купити кухарський форму.

Не варто плутати сучасну форму кухаря з закоренілими стереотипами радянського періоду. Форма для кухаря минулих часів мало в чому могла допомогти своєму власникові. Будь-які забруднення тут же переносилися на той одяг, яка була як би надійно укрита під формою. Тепер же все кардинально змінилося. Вся форма кухарів просякнута спеціальними водовідштовхувальними і жіроотталківающімі сполуками. Крім того, подібна форма зможе захистити ще й від впливу надзвичайно високих температур. Завдяки тому, що кожен раз розробляються все нові і нові ескізи кухарський форми, її тепер не тільки потрібно, але і приємно носити. Вибирати можна з французького, італійського чи іспанського варіанту. Для більш скромних фахівців є форма пекаря.

Втім, одяг для повара покликана не тільки для захисту від оточуючих факторів, але також і для того, щоб відвідувачі ресторанів або кафе не знаходили в своїх працях дивовижні сюрпризи у вигляді довгого волосся. Для забезпечення схоронності всього на голові можна надягати кухарські ковпаки різних форм і варіантів.

Ті ж, хто сумнівається в необхідності придбання форми кухарський, може дозволити своїм підопічним пару днів попрацювати в їх звичному одязі. Результат не змусить себе довго чекати. Час показав, що не знайшлося ще рівноцінної заміни для форми кухарів.

Кухарський одяг

Ні для кого не секрет, що кухар, як і представники інших професій, повинен носити певну уніформу. Спецодяг для кухаря неодноразово змінювався. Сучасний класичний одяг для повара повиннен бути функціональним та мати приємний дизайн. Він повиннен бути вільного крою, не обмежувати рухи й прекрасно протистояти високим температурам та вологості.

Варто згадати, що спецодяг для кухарів повиннен бути виготовлений ​​тільки з якісного матеріалу. Дуже важливо, щоб він відштовхував воду та масло, а під час прання не линяв. Необхідно враховувати і те, що у співробітника вашого закладу може бути алергія на певний тип тканини, а значить, вона повинна бути гіпоалергенної і гигроскопичной.

Краща уніформа для кухарів

Ресторанний бізнес розвивається з кожним днем. Постійно відкриваються нові заклади, і такий активний розвиток почався багато століть тому. Саме через таку популярність закладів громадського харчування і виникла необхідність створення спеціального одягу для обслуговуючого персоналу. Сьогодні купити уніформу для кухаря - річ обов'язкова, а значить, він повиннен бути пошит якісно й професійно. Тому, якщо ви бажаєте придбати хороший спецодяг для кухаря, вам слід звернутися в наш інтернет-магазин. У нас постійно оновлюються каталоги. Ви зможете знайти навіть найновіші моделі форм, яких немає ще в жодному ресторану.

Кухарська форма

Для того щоб кухарський одяг був простим та довговічним, особливу увагу необхідно приділити, безпосередньо, тканини. Ми продаємо кухарський одяг тільки з найкращих тканин. Він дозволяє дихати шкірі вашого співробітника, проявляє високу стійкість до багаторазового прання в пральній машині, але при цьому вона не линяє і не скочується. Навіть через кілька років вона буде виглядати так, ніби ви її тільки придбали, що дуже важливо. Кухар - та людина, яка завжди повинен виглядати дуже акуратно й охайно. Теж саме стосується і інших співробітників вашого ресторану. Тому, у нас ви зможете купити спецодяг не тільки для кухаря, але і для бармена або форму офіціанта. Також ми пропонуємо купити спец одяг для співробітників офісів.

Догори