Одяг для захисту від забруднень працівників

Загальні виробничі забруднення мають на увазі використання певного виду спецодягу, який здатен захищати покриви та внутрішний одяг від пилу, бруду та інших відходів виробництва. Такий одяг для захисту від забруднення для працівників дозволить не тільки захистити покриви від основних зовнішніх факторів, а й убережить працівника від дрібних травм тапорізів, буде попереджати профільні захворювання.

Особливістю такого одягу є високі вимоги до герметичності, які поширюють на особливий крій, обробку швів. Використовується спеціальне пошиття кишень та відділів, що захищають їх внутрішній вміст іта роблять одяг більш функціональним.

Основні функції одягу

Основною функцією одягу є захист від пилу та бруду. Нейлонові або поліуретанові покриття не дозволяють частинкам потрапити всередину та забезпечують легкість чищення форми. При цьому такий одяг не мнеться та добре пропускає повітря, що дозволяє попередити парниковий ефект.
Спеціальна обробка швів при пошитті одягу дозволить захистити найбільш вразливі місця. Сучасні технології дозволяють створити куртки та штани з використанням мінімальної кількості швів, які не будуть пропускати бруд.

Для яких професій підійде?

Одяг з функцією захисту від бруду та пилу необхідний працівникам наступних спеціальностей:

  • Будівельні та громадські роботи;
  • Роботи, пов'язані з виконанням очищення навколишнього середовища;
  • Працівники, які займаються прибиранням та утилізацією сміття;
  • Працівники в портах, аеропортах, на залізниці;
  • Дорожні працівники.

Асортимент продукції

У каталозі нашої продукції представлений широкий вибір спецодягу з функцією захисту від забруднень:

  • Напівкомбінезони, які будуть захищати нижню частину та тулуб від бруду;
  • Куртки, які орієнтуються на захист верхньої частини тулуба;
  • Костюми, які будуть на 100% попереджати поширення бруду.

При пошитті виробів використовується якісна та надійна тканина, яка не тільки захистить покриви від забруднень, але й забезпечить безпеку роботи. Верхня частина у вигляді куртки застібається на потаємні петлі та гудзики. Наявність кишень, внутрішніх та зовнішніх, забезпечують комфорт шкарпетки та додаткову функціональність.

Догори