Якісний спецодяг та уніформа для охорони

Будь-яке підприємство зобов'язане забезпечувати співробітників своєї охоронної системи всіма необхідними засобами індивідуального захисту. До них відносяться взуття та спецодяг для охорони. Уніформа для охорони повинна змінюватися в залежності від пори року. У холодну пору року теплий одяг у вигляді курток або бушлатів, теплі зимові черевики, теплі рукавиці або рукавички, а також утеплена форма на підкладці. Верхній одяг обов'язково повиннен бути виготовлений ​​з водонепроникної тканини, оскільки охоронці зовнішніх постів зобов'язані проводити на місці роботи всю зміну, незважаючи на погоду. З настанням весни, теплий одяг здається на склад підприємства, а на зміну видається більш легкий комплект. Термін носіння спецодягу для охорони вирішує підприємство. Але уніформа для охорони видається нечасто, тому охоронець зобов'язаний навчитися акуратному носінню.

Літній спецодяг для охорони - це тільки якісні матеріали з вмістом бавовни. Колір тканини може бути однотонним або камуфляжним, його вибирає підприємство. На спецодязі для охорони обов'язково повинен бути нашит логотип підприємства. Допустима наявність кишень та замків. Єдиною важливою вимогою є те, що форма охоронця зовні повинна відрізнятися від військової форми або форми державних осіб.

Форма для охорони також повинна бути сертифікована. Вона повинна відповідати всім вимогам та стандартам.

Наш магазин пропонує своїм покупцям тільки якісний спецодяг для охорони від виробника. Для вас працює доставка по місту та області. Низькі ціни нашого інтернет-магазину Profforma вас приємно здивують!

Кращій спецодяг для охорони в Одесі

Спецодяг охоронця повиннен бути:

 • Ергономічно максимально комфортним та зручним, не утрудняти рухів, захищати від будь-яких погодних умов & ndash; тому він виготовляється з водонепроникних матеріалів;
 • Проводитися тільки з якісних та натуральних матеріалів, що збільшить термін служби;
 • Повиннен виглядати відповідним представницьким чином, оскільки охоронець & ndash; особа залу, в першу чергу.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти якісний одяг для охоронців. Уніформа для охоронців виготовлений ​​тільки з високоякісних матеріалів, а значить, ніяке прання та щоденне носіння не здатні пошкодити зовнішній вигляд.

Якщо ви вирішили купити товари в нашому інтернет магазині, то ми, в свою чергу, гарантуємо вам:

 • Високу якість товарів;
 • Широкий асортимент;
 • Можливість задати питання щодо товару;
 • Низьку вартість;
 • Доставку в самий найближчий час;
 • Гнучку систему знижок.

Уніформа для охоронних структур

Форма для охорони також повинна бути сертифікована. Вона повинна відповідати всім вимогам та стандартам.

Ми пропонуємо свої послуги реалізації спецодягу для охоронців. При замовленні уніформи для охорони у нас ви отримуєте:

 • Замовлення, виготовлени за вашим уподобанням;
 • Можливість вибору розміру та кольору.

Догори