Пошиття чохлів на стільці зі спинкою

Надати красивого та вишуканого вигляду навіть старому стільчику допоможе чохол. Це оригінальний аксесуар в декорі, який виконує одночасно декілька функцій:

  • зберігає оббивку стільців в первісному вигляді, захищаючи її від можливих забруднень і засоленості, а отже, продовжує термін служби меблів;
  • дає друге дихання старому стільця;
  • оновлювати інтер'єр, вносити особливу родзинку без особливих матеріальних на це витрат.

До того ж, чохли на стільцях легкі у використанні: вони швидко надягаються та знімаються, добре стираються. Набагато вигідніше купити красиві чохли на стільці оптом, ніж поміняти нові меблі.

Весільні чохли на стільці - незамінний атрибут декорування вашого свята!

Особливою популярністю користуються чохли на стільці на весілля, які надають святу особливого торжества, з'єднують всі деталі прикрас в одне ціле, роблячи зал ресторану красивішим та багатішим. До того ж, гостям буде набагато приємніше сидіти на красивому зручному стільці, ніж на звичайному, обтягнутому дерматином. Весільні чохли на стільцях підбираються, виходячи із загальної стилістики, в тон весілля. Це не обов'язково повинні бути білі чохли з атласу. Дуже красиво та стильно виглядають чохли в бежевих або рожевих, блакитних або золотистих тонах.

Тільки в нашому магазині ви зможете придбати недорогі, універсальні чохли на стільці

Якщо у вас виникла потреба в придбанні оригінальних чохлів на стільці, ми допоможемо вам підібрати на будь-який смак та колір чохли на стільці недорого, які стануть відмінним доповненням в будь-якому приміщенні, стилі на будь-якому заході. За допомогою таких невеликих декоративних аксесуарів і формується приємна атмосфера.

Догори