Пн.-пт.: 9:00-18:00

 +38 (063) 735-84-83 (viber)

Ukrainian Русский

СПЕЦОДЯГ ВІД ВИРОБНИКА

Виробнича компанія Profforma пропонує уніформу і спецодяг виключно з якісних професійних тканин Республіки Білорусь, України, Голландії, Туреччини. Також ми займаємося виготовленням ресторанного текстилю. Фахівці Profforma готові виконати замовлення різного об'єму (від 6, 10, 20 і більше одиниць), відповідаючи бажанням замовника. Додаткова послуга - нанесення на готову продукцію логотипу і фірмової символіки (комп'ютерна вишивка, шелкотрафартетная друк).

Profforma більше 5 років на ринку, за цей час в нашій базі постійних клієнтів велика частина ресторанно-готельного бізнесу Одеси. Також Profforma активно працює по всій території України, консультуючи і виконуючи замовлення віддалено. Ми пишаємося співпраці з найкращими готелями, ресторанами і торгово-виробничими компаніями України: ресторан «Mozart», клініка «Into-Sana», ресторан «Свіча», готель «Gagarinn Plaza», ресторан «Дача», ресторан «Tavernetta», ресторан « Стейкхаус. М'ясо та вино », ресторан« Cellini », медичний SPA готель« Grand Marine », готель« Bristol », готель« De Paris », готель« Nemo », мережа ресторанів« Cartel », готель« Palace Del Mar », виробництво броньованих дверей «Саган», виробництво металопластикових вікон та дверей «Новікон», нічний клуб «Itaka», нічний клуб Palladium, медична лабораторія «Смартлаб», мережа супермаркетів «Два кроки», фірма з виробництва електронагрівачів і конвекторів «Укратлантік» і ін.

Наші клієнти
показать больше
Фото відгуки

Інтернет-магазин спецодягу в Одесі

Для різних галузей діяльності спецформи — це імідж і захист від зовнішніх подразників в екстрімальних умовах. Задача інтернет-магазина Profforma забезпечити споживача якісним товаром, де вироби з текстиля становлять високу конкуренцію іншим фірмам з виробництва спецформи. Організовуючи ряд процесів, в кінцевому результаті наш замовник має на руках моделі одягу, відрізняються високим рівнем видшиву і крою по всім належним технічним штампам.

Презентація каталогу, різновиди спецодягу

Перш ніж дати нашому покупцю повну інформацію про спецформу каталога, хочемо звернути увагу, що робота магазина полягає в індивідуальному підході і шити форму на замовлення наше звичайне та улюблене діло. Власне виробництво обусловлює вигодні умови придбання на всі позиціі каталога. Ми надаємо відшив різних видів спецодягу служб швидкого реагування, для робітників в шахтах та ін. подібних видів трудової діяльності. А також відшив формового одягу, який служить престижним показником і лицем компаніі. В ряді випадків форму замовляють организаціі, які хочуть, аби їх бренд був впізнаваемим, для почерку тематичної спрямованості компаніі.

У каталозі ви знайдете наступні види спецодягу:

  1. Спецодяг для медперсоналу;
  2. Одяг для підтримання безпечних умов робочого процесу;
  3. Одяг з захистом від забруднень і вологи;
  4. Ресторанний текстиль;
  5. Уніформа для різних видів діяльності (офіціанти, кухарі, адміністратори, покоївки);
  6. Формовий одяг;
  7. Додаткові елементи, захисні атрибути (дощовики, головні убори, ін.);

Данні комплекти є в повному вимірі який можна застосовувати до виробничої праці та використати їх в різних галузях комерційної діяльності.

Асортимент і якість спецодягу

Кожен представник своєї професіі може знайти форму з представлених колекцій каталогу інтернет-магазину Profforma. Для того, щоби видшити, розроблений технологами макет нового спецодягу, підприємство використовує якісний білоруський текстиль. Вона відрізняється довгим строком служби, стійкістю до вицвітання, міцністю, а також стійкістю до кліматичних впливов. Важливою рисою є той факт, що спецодяг навіть після декількох промислових прань, залишає візуальну початкову красу.

Говорячи о матеріалі, в залежності від призначення спецодягу, особливих обмежень немає. Наприклад, автомеханіку потрібен вільний крій, а матеріал повинен мати протизапальні властивості. А ось працівникам общепита треба обирати спецодяг з акцентом на натуральний матеріал бавовну, вона має привабливий естетичний вигляд наряду з приємними тактильними властивостями. Основну роль для трудового робітника на вулиці в холодний сезон грає утеплений одяг. В інтернет-магазині Profforma можуть бути моделі широкого профільного застосування для будь-якї пори року та умов праці.

Вибір одягу з урахуванням вигідних пропозицій від Profforma

Позиція Profforma не має рівних в відшиві спецодягу високої якості. Готові моделі здивовують здатністю співвідношення вимогам кожного запиту клієнта, завдяки професіоналізму спеціалістів нашої компаніі. Купити спецформу ви можете з вигодою для вас. Ми надаємо:

  • Виконання будь-якого типу замовлення до більшого объєму;
  • Відшив за індивідуальним замовленням та вибір колекціі в каталозі надаються;
  • Можливість виконання спецформи з логотипом або інших фірмових візерунків.

Магазин Profforma в Одесі працює виключно згідно з проектом особистого виробництва, тому беззаперечною перевагою є вигодна ціна для нашого споживача. Ми не працюємо без скритих доплат і обговорюємо ціну, як тільки будуть затверджені всі умови з замовником. Очевидною выгодою стане придбання для оптового покупця, також на окремі позиціі можуть бути знижки у вигляді бонусу або акційної пропозиції.

Де купити спецодяг

Позначення власного стилю компанії є однією з найважливіших стратегій на шляху перспективного зростання. Що значить купити спецодяг оптом в Одесі - це доступність мати надійний захист і естетичний вигляд для персоналу організацій і компаній. Користуючись нашими послугами, у покупця є можливість відразу зробити розрахунок на весь колектив фірми. Мати справу з інтернет-магазином вигідно, адже багато одиниці товару в роздріб дешевше, ніж на ринку. Якщо у вас виникли питання, відповіді на які ви не знайшли на сторінці сайту, телефонуйте, ми завжди раді вам допомогти. Магазин Profforma в повному обсязі готовий надати кращі пропозиції, які можуть бути як з каталогу, так і за вашим індивідуальними проектами.

Догори